Sbermarket rozpoczął współpracę z Samokat

Usługi dostawcze „Sbermarket” i „Samokat” porozumiały się o współpracy: asortyment „Scootera” pojawił się na wystawie „Sbermarket”.

Partnerstwo umożliwi Sbermarketowi zwiększenie oferty dla klientów, a Samokat poszerzenie grona odbiorców, podał Sbermarket w oświadczeniu.

Formuła współpracy zakłada, że ​​Sbermarket będzie pełnić rolę partnera marketplace, a Samokat będzie samodzielnie odbierać i dostarczać zrealizowane zamówienia.

Cały asortyment Samokat jest dostępny do zamówienia w Sbermarket – około 2,5 tys. pozycji, w tym 764 SKU pod własną marką (artykuły spożywcze, a także artykuły gospodarstwa domowego i higieny osobistej). Asortyment większości sklepów Scooter dark obejmuje towary, które zwykle można znaleźć w standardowych sklepach typu convenience. Macierz towarowa jest konfigurowana w zależności od miasta i regionu. Dostawa zajmie od 15 minut, w zależności od odległości od darkstore.

Sbermarket jest liderem rosyjskiego rynku e-grocery. Serwis dostarcza artykuły spożywcze, leki, kosmetyki, artykuły dla zwierząt itp. z ponad 130 sieci handlowych.

Marcel Mączko

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.