Prognoza S&P 500: Indeks rezygnuje z wczesnych zysków w ruchu oporu

Formowanie spadającej gwiazdy sugeruje, że musimy dalej iść w dół. Powiedziawszy to, spodziewam się, że istnieje pewne wsparcie na poziomie 4100, ale wskaźnik CPI, zwłaszcza wskaźnik Core CPI, będzie miał duży wpływ na to, czego ludzie oczekują od Rezerwy Federalnej. W końcu S&P 500 i giełdy w ogóle nie mają nic wspólnego z rzeczywistością gospodarczą w Stanach Zjednoczonych, a jedynie z przepływem monetarnym wychodzącym z banku centralnego . Porzucili pomysł śledzenia gospodarki 14 lat temu.

Gdybyśmy mieli wybić się powyżej poziomu 4200, byłaby to niemal reakcja na środową liczbę, która prawdopodobnie byłaby sygnałem, że Rezerwa Federalna może poluzować politykę monetarną. Nie spodziewam się, że tak się stanie i wierzę, że nawet gdybyśmy to zrobili, zobaczylibyśmy więcej kłopotów na poziomie 4300. Poziom 4300 to obszar, który wcześniej był odporny, a teraz ma wokół niego 200-dniową EMA . dobrze.

To był fajny rajd, ale myślę, że w tym momencie robi się trochę za długi. Zejście poniżej poziomu 4100 byłoby pierwszym sygnałem, że zamierzamy przetestować poziom 4000. Poziom 4000 sprawi, że 50-dniowa EMA znajdzie się w centrum zainteresowania traderów, która ma wbudowaną pewną ilość technicznego zainteresowania. Jeśli załamiemy się tam poniżej, prawdopodobnie ponownie przetestujemy dołki. Jest to rynek, któremu trudno ufać, ponieważ nie ma żadnego powodu, aby iść wyżej.Nie ma prawdziwego powodu, by sądzić, że Rezerwa Federalna zacznie wycofywać się z zacieśniania polityki pieniężnej, i jest trochę zaskakujące, jak bardzo bank centralny stracił przez lata wiarygodność, ponieważ prezesi Rezerwy Federalnej wychodzą i oświadczają, że zamierzają to zrobić. nadal stają się agresywni, po prostu są ignorowane przez rynek.

Kamila Łukaszewska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.